شرایط گارانتی تبلت

 

● مشتری گرامی با تشکر از انتخاب شما ، این کالا توسط GREEN گارانتی شده است و آسیب های ناشی از نقص فنی ، مواد بکار رفته و شرایط تولید در کلیه قطعات سخت افزاری دستگاه از جمله باتری  ، آداپتور و ... به استثنای لوازم جانبی در صورت سلامت ظاهری و نداشتن آسیب فیزیکی ، مشمول گارانتی خواهد بود . دریافت این ضمانتنامه به منزله قبول شرایط توسط مشتریان می باشد .

● مدت زمان گارانتی دستگاه بر اساس تاریخ ذکر شده بر روی جعبه و کارت گارانتی دستگاه می باشد .

● مدت زمان گارانتی باتری و شارژر دستگاه از تاریخ شروع گارانتی بر روی کارت ضمانت ، 18 ماه می باشد .

● ارایه خدمات گارانتی فقط با همراه داشتن کارت گارانتی ، جعبه دستگاه و متعلقات کامل درون آن،  مقدور است.

● این ضمانتنامه شامل آسیب های نرم افزاری و آسیب های  سخت افزاری ناشی از نصب و استفاده از نرم افزارهای غیر استاندارد ، سیستم عامل های غیر منطبق و غیر رسمی و روت نمودن دستگاه ها نمی باشد .

● باز شدن دستگاه توسط افراد غیر مجاز با تشخیص کارشناسان GREEN ، ضربه ، آسیب فیزیکی و ظاهری و مخدوش شدن سریال ها  موجب ابطال گارانتی می گردد و گارانتی GREEN مسئولیتی برای تعمیر آن دستگاه ها به صورت خارج از گارانتی نیز ندارد .

● آسیب های ناشی از اتصال پورت ها و حافظه های غیر استاندارد ، شکستگی کانکتورهای USB و آداپتور ، تغییر رنگ ، ورود گرد و غبار و مایعات یا مواد شیمیایی ، نوسانات برق و استفاده نادرست از دستگاه و مشکلات ایجاد شده در اثر استفاده از لوازم جانبی (نظیر محافظ صفحه نمایش  و ...) شامل گارانتی نمی‌باشد.

● حمل دستگاه به مراکز گارانتی در تهران و شهرستان ها به عهده خریدار می باشد . ( برای اطلاع کامل از نحوه ارایه خدمات در شهرستان ها به سایت شرکت مراجعه فرمایید . )

● طبق استاندارد جهانی ارائه خدمات به دستگاه هایی با بیش از 3  پیکسل سوخته (حداقل 4 پیکسل ) انجام می پذیرد .

● گرین مسئولیتی در قبال فراموش شدن اکانت ، کلمه عبور ، اطلاعات موجود روی حافظه دستگاه ها و عدم کارکرد در نرم افزاری خاص را ندارد و مشتریان در صورت لزوم می توانند قبل از مراجعه به مرکز گارانتی از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند .

● دستگاه های خارج از گارانتی در صورت امکان، با اخذ هزینه های مربوطه تعمیر خواهند شد.

● با توجه به تغییر و تحول سریع قطعات کامپیوتری ، در صورت نیاز به تعویض و موجود نبودن دستگاه با مدل اصلی ، دستگاهی سالم  با مدل مشابه و با احتساب قیمت روز ارایه خواهد شد .