شرایط گارانتی MINI PC

 

● مشتری گرامی با تشکر از انتخاب شما ، این کالا توسط GREEN گارانتی شده است و آسیب های ناشی از نقص فنی ، مواد بکار رفته و شرایط تولید در کلیه قطعات سخت افزاری تعبیه شده توسط کارخانه سازنده ، در صورت سلامت ظاهری و نداشتن آسیب فیزیکی ، مشمول گارانتی خواهد بود . دریافت این ضمانتنامه به منزله قبول شرایط توسط مشتریان می باشد .

● مدت زمان گارانتی دستگاه بر اساس تاریخ ذکر شده بر روی جعبه دستگاه می باشد و ارایه خدمات گارانتی فقط با همراه داشتن جعبه مقدور است.در هنگام خرید مشتری موظف به بررسی سلامت فیزیکی کالا ،وجود برچسب سریال و هولوگرام بر روی دستگاه و بررسی تاریخ گارانتی معتبر می باشد .

● گارانتی GREEN مسئولیتی در قبال عملکرد نرم افزاری ، خرابی و آسیب دیدگی قطعات اضافه شده ، عدم سازگاری و تناسب قطعات اضافه شده با دستگاه و عدم کارکرد در نرم افزارهای خاص را ندارد . لازم به ذکر است پیش از تهیه سایر قطعات از سازگاری آنها با قطعات mini pc اطمینان حاصل فرمایید .

● هرگونه تغییر در مشخصات فنی و قطعات اصلی دستگاه ، استفاده از قطعات دیگر روی شاسی و بالعکس ، تعمیرات دستگاه و قطعات آن توسط افراد غیر مجاز با تشخیص کارشناسان GREEN ، عدم وجود یا مخدوش شدن سریال ، هولوگرام و برچسب شناسایی کالا ، موجب ابطال گارانتی می گردد.

● آسیب های ناشی از استفاده از قطعات اضافه شده با برند های نامعتبر و غیر استاندارد و یا آسیب های وارده از قطعات اضافه شده معیوب ، اتصال پورت ها و حافظه های غیر استاندارد ، اتصال پورت های ورودی و خروجی به برق شهر ، صدمات ناشی از اتصال نادرست یا ارتباط با سایر دستگاه ها ، بازشدگی mini pc های پلمپ ، بازشدگی و یا خروج مادربرد ، ورود مایعات و مواد شیمیایی ، سولفاته شدن ، نوسانات برق ، آتش سوزی و رعد و برق ، ضربه ، آسیب های ناشی از اسمبل ناصحیح ، سرویس توسط افراد غیر مجاز ، استفاده از لوازم مصرفی نامرغوب و غیر استاندارد ، شکستگی ، آسیب فیزیکی و ظاهری ، تخریب عمدی ، آسیب های وارده به کانکتورها ، استفاده نادرست از دستگاه ، استفاده از آداپتور ها  و کابل های متفرقه و همچنین در مورد مادر برد : صدمات و خرابی های ناشی از نصب یا به روزرسانی هر نوع فایل یا برنامه و نفوذ ویروس ، هرگونه خراشیدگی ، تاب برداشتن و یا ترک برد ، تغییر رنگ و یا سوختگی ظاهری قطعات برد ، خم شدگی ، شکستگی و یا له شدگی پین ها ، قطعات ، اسلات ها و کانکتور های برد ، آسیب های ناشی از استفاده غیر استاندارد نظیر((OVERCLOCK ، عدم توجه به دفترچه راهنمای کالا و هرگونه ایراد فیزیکی دیگر با تشخیص کارشناسان GREEN ،  شامل گارانتی نمی‌باشد.

● حمل دستگاه به مراکز گارانتی در تهران و شهرستان ها به عهده خریدار می باشد . ( برای اطلاع کامل از نحوه ارایه خدمات در شهرستان ها به سایت شرکت مراجعه فرمایید . )

● لطفا قبل از ارسال mini pc به مراکز گارانتی و پس از تایید مشکل دستگاه بدون قطعات اضافه شده ، تمامی قطعات اضافه شده از روی دستگاه خارج و mini pc به تنهایی ارسال گردد، گارانتی گرین در قبال هر گونه مشکل برای قطعات اضافه شده بر روی دستگاه ( سخت افزاری ، نرم افزاری ، آسیب دیدگی ) مسئولیتی بر عهده ندارد .

● تشخیص شکستگی ناشی از حمل نادرست دستگاه بر عهده کارشناسان GREEN می باشد .

● آسیب دیدگی فیزیکی بدنه شامل گارانتی نمی باشد و این قطعات در صورت امکان با اخذ هزینه های مربوط تعویض می گردد .

● گرین هیچ مسئولیتی در قبال فراموش شدن کلمه عبور بایوس و از بین رفتن اطلاعات موجود روی حافظه دستگاه را ندارد و مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات بر عهده مشتری می باشد .

● بازیابی کلمه عبور تنها با ارائه فاکتور معتبر خرید و استعلام از مراجع قانونی با اخذ هزینه های لازم در صورت امکان انجام خواهد شد .

● دستگاه های خارج از گارانتی در صورت امکان، با اخذ هزینه های مربوطه تعمیر خواهند شد.

● با توجه به تغییر و تحول سریع قطعات کامپیوتری ، در صورت نیاز به تعویض و موجود نبودن دستگاه با مدل اصلی ، دستگاهی با مدل مشابه و با احتساب قیمت روز ارایه خواهد شد .