شرایط گارانتی CPU

 

● مشتری گرامی،گارانتیGREEN  از انتخاب شما تشکر می­نماید و آسیب های ناشی از نقص فنی،مواد بکار رفته،شرایط تولید و عملکرد ناصحیح دستگاه را در صورت سلامت ظاهری مشمول گارانتی محاسبه می­نماید.دریافت این ضمانتنامه به منزله قبول شرایط توسط شما می­باشد.لطفا در هنگام خرید از سلامت فیزیکی،کامل بودن متعلقات،صحت مشخصات فنی و سریال درج شده در کارت گارانتی با سریال کالا و جعبه اطمینان حاصل نمایید.

● ارائه خدمات گارانتی فقط با همراه داشتن جعبه مقدور می­باشد و مدت زمان گارانتی دستگاه بر روی لیبل گارانتی روی جعبه ذکر شده است.

● عدم سازگاری CPU با قطعات یا عدم کارکرد در نرم­افزاری خاص به منزله معیوب بودن آن نبوده و CPU از دیدگاه گارانتی سالم تلقی می­گردد.

● صدمات و خرابی‌های ناشی از نوسانات برق، نفوذ مایعات،سولفاته شدن،آتش سوزی،رعد و برق،وارد آمدن ضربه،شکستگی،تخریب عمدی،بسته بندی نامناسب برای حمل­و­نقل،"سرویس ،بازشدگی و تعمیرات فن " توسط اشخاص غیرمجاز ، استفاده از لوازم مصرفی نامرغوب و غیراستاندارد،قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی،صدمات و خرابی‌های ناشی از اتصال نادرست یا ارتباط با سایر دستگاه‌ها، مخدوش شدن سریال­،کج شدگی و یا شکستگی پایه های CPU،استفاده از منبع تغذیه نامرغوب و یا معیوب، تغییر رنگ و یا سوختگی ظاهری ،آسیب های ناشی از استفاده غیر استاندارد نظیر((OVERCLOCK، ،عدم توجه به دفترچه راهنمای کالا و هرگونه ایراد فیزیکی دیگر با تشخیص کارشناسان GREEN موجب ابطال گارانتی CPU و فن می­گردد .

● CPU معیوب می بایست به صورت مجزا و خارج از سیستم، به مرکز گارانتی و یا نمایندگی های خدمات GREEN تحویل شود.

● به دلیل عدم امکان تعمیرات روی CPU، رفع مشکل به صورت خارج از گارانتی مقدور نخواهد بود .

● حمل دستگاه به مراکز گارانتی در تهران و شهرستان ها به عهده خریدار می باشد.(برای اطلاع کامل از نحوه ارائه خدمات در شهرستان ها به سایت شرکت مراجعه فرمایید.)

● با توجه به تحول سریع تکنولوژی، در صورت نیاز به تعویض و عدم وجود مدل اصلی،دستگاه با مدل مشابه و با احتساب قیمت روز تعویض می­گردد.