شرایط گارانتی مادربرد

 

● مشتری گرامی،گارانتیGREEN  از انتخاب شما تشکر می­نماید و آسیب های ناشی از نقص فنی،مواد بکار رفته،شرایط تولید و عملکرد ناصحیح دستگاه را در صورت سلامت ظاهری مشمول گارانتی محاسبه می­نماید.دریافت این ضمانتنامه به منزله قبول شرایط توسط شما می­باشد.لطفادرهنگام خرید از سلامت فیزیکی،کامل بودن متعلقات،صحت مشخصات فنی و سریال درج شده در کارت گارانتی با سریال کالا و جعبه اطمینان حاصل نمایید.

● ارائه خدمات گارانتی فقط با همراه داشتن کارت گارانتی مقدور می­باشد و مدت زمان گارانتی دستگاه بر روی کارت گارانتی ذکر شده است. مادربرد معیوب می بایست به صورت مجزا از قطعات دیگر به گارانتی ارسال گردد .

● عدم سازگاری مادربرد با قطعات یا عدم کارکرد در نرم­افزاری خاص به منزله معیوب بودن آن نبوده و مادربرد از دیدگاه گارانتی سالم تلقی می­گردد.

● صدمات و خرابی‌های ناشی از نوسانات برق، نفوذ مایعات،سولفاته شدن،آتش سوزی،رعد و برق،ورود گرد و خاک بیش از اندازه ، وارد آمدن ضربه،تخریب عمدی،بسته بندی نامناسب برای حمل­و­نقل،سرویس و تعمیرات توسط اشخاص غیرمجاز و استفاده از لوازم مصرفی نامرغوب و غیراستاندارد،قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی،صدمات و خرابی‌های ناشی از اتصال نادرست یا ارتباط با سایر دستگاه‌ها،استفاده از تجهیزات و لوازم جانبی ناسازگار یا معیوب،صدمات ناشی از نصب یا به روزرسانی هر نوع فایل یا برنامه و نفوذ ویروس،مخدوش شدن سریال­ها،کج شدگی و یا شکستگی پایه های سوکت CPU،استفاده از منبع تغذیه نامرغوب و یا معیوب،هرگونه خراشیدگی،تاب برداشتن و یا ترک برد، تغییر رنگ و یا سوختگی ظاهری قطعات برد،خم شدگی،شکستگی و یا له شدگی کلیه پین ها،قطعات،اسلات ها و کانکتور های برد، آسیب های ناشی از استفاده غیر استاندارد ، صنعتی و خارج از کیس نظیر (OVERCLOCK MINING , ) ،فراموش نمودن کلمه عبور بایوس،عدم توجه به دفترچه راهنمای کالا و هرگونه ایراد فیزیکی دیگر موجب ابطال گارانتی می­گردد .

● حمل دستگاه به مراکز گارانتی در تهران و شهرستان ها به عهده خریدار می باشد.(برای اطلاع کامل از نحوه ارائه خدمات در شهرستان ها به سایت شرکت مراجعه فرمایید.)

● با توجه به تحول سریع تکنولوژی،در صورت نیاز به تعویض و عدم وجود مدل اصلی،دستگاهی سالم با مدل مشابه وبا احتساب قیمت روز تعویض می­گردد.