شرایط گارانتی مانیتور

 

● مشتری گرامی،گارانتیGREEN  از انتخاب شما تشکر می­نماید و آسیب های ناشی از نقص فنی،مواد بکار رفته،شرایط تولید و عملکرد ناصحیح دستگاه به استثنای لوازم جانبی نظیر کنترل از راه دور و ... ، در صورت سلامت ظاهری شامل گارانتی می باشد.دریافت این ضمانتنامه به منزله قبول شرایط توسط شما می­باشد.لطفا درهنگام خرید از سلامت فیزیکی،کامل بودن متعلقات،صحت مشخصات فنی و سریال درج شده در کارت گارانتی با سریال کالا و جعبه اطمینان حاصل نمایید.

● ارائه خدمات گارانتی فقط با همراه داشتن کارت گارانتی مقدور می­باشد و مدت زمان گارانتی دستگاه بر روی کارت گارانتی ذکر شده است.

● عدم سازگاری LED با قطعات یا عدم کارکرد در نرم­افزاری خاص به منزله معیوب بودن آن نبوده و LED از دیدگاه گارانتی سالم تلقی می­گردد.

● صدمات و خرابی‌های ناشی از نوسانات برق، نفوذ مایعات،سولفاته شدن،آتش سوزی،رعد و برق،وارد آمدن ضربه،تخریب عمدی،بسته بندی نامناسب برای حمل­و­نقل،سرویس و تعمیرات توسط اشخاص غیرمجاز و استفاده از لوازم مصرفی نامرغوب و غیراستاندارد،قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی،کارکرد در شرایط محیطی غیر استاندارد مانند دمای نامناسب و گرد و غبار شدید ،صدمات و خرابی‌های ناشی از اتصال نادرست یا ارتباط با سایر دستگاه‌ها،استفاده از تجهیزات و لوازم جانبی ناسازگار یا معیوب،استفاده از مواردی خارج از استاندارد های تعیین شده برای دستگاه، مخدوش شدن یا ناخوانا بودن سریال­ها و لیبل پلمپ، ،هرگونه خراشیدگی،تاب برداشتن،ترک و یا تغییر رنگ و سوختگی ظاهری پنل و صفحه نمایش،خم شدگی،شکستگی و یا له شدگی کلیه پین ها و کانکتور های برد، آسیب های ناشی از استفاده غیر استاندارد ، صنعتی و یا خارج از پنل ،باقی ماندن پسماند ناشی از نمایش مستمر لوگوها و تصاویر ثابت،صدمات وارده به صفحه نمایش ناشی از پاک کردن غلط با هر وسیله یا ماده،عدم توجه به دفترچه راهنمای کالا و هرگونه ایراد فیزیکی دیگر موجب ابطال گارانتی می­گردد .

● طبق استاندارد تامین کننده ارائه خدمات به دستگاه هایی با بیش از 5  پیکسل سوخته (حداقل 6 پیکسل ) انجام می پذیرد .

● حمل دستگاه به مراکز گارانتی در تهران و شهرستان ها به عهده خریدار می باشد.(برای اطلاع کامل از نحوه ارائه خدمات در شهرستان ها به سایت شرکت مراجعه فرمایید.)

● با توجه به تحول سریع تکنولوژی،در صورت نیاز به تعویض و عدم وجود مدل اصلی،دستگاه با مدل مشابه وبا احتساب قیمت روز تعویض می­گردد.